poniedziałek, 23 lipca 2012

Zabawne nakrycie głowy? Czepek kąpielowy!


Nie trzeba jechać do Międzyzdrojów na Festiwal Gwiazd, nagrawszy wcześniej kinowy przebój, by zostać uwielbianą przez tłumy Gwiazdą. Teraz zwrócenie na siebie uwagi jest jeszcze prostsze! Jesteście ciekawi, jak to zrobić? :-) Spokojne Wasze rozczochrane… :-) MrJoy nie zostawi Was w nieświadomości, tylko podzieli się wiedzą tajemną z przyjemnością... :-) Gotowi? Nadstawcie zatem uszu… :-) i zbierzcie w sobie odrobinę odwagi… :-)

Koniecznie, jadąc na wakacje czy to nad jezioro czy nad morze, pamiętajcie o zabraniu odpowiednich gadżetów, bez których pluskanie się w wodzie może nie być tak przyjemne. Milutki w dotyku kocyk położony na rozgrzanym piasku to podstawa ekwipunku każdego szanującego się plażowicza. Dobrze wchłaniający wilgoć ręcznik powinien zaś stanowić niezbędnik tego, kto stroni od wygrzewania się w promieniach gorącego słońca i jest wiecznym poszukiwaczem odrobiny cienia. O czym pamiętać powinien ten, kto nie wyobraża sobie wakacji bez humoru, uśmiechu i dobrej zabawy? Oczywiście o kąpielowym czepku!Ale zaraz, zaraz..? – zapytacie – jak taki banalny gadżet może zadecydować o udanym, wakacyjnym pobycie? Naturalnie, że może! :-) Kiedy przywdziejecie go dumnie na głowę, biedy sobie nie napytacie, a – przeciwnie – zwrócicie na siebie pozytywną uwagę wszystkich zrelaksowanych plażowiczów, którzy od tej chwili z uwagą śledzić będą Wasze nie tylko wodne poczynania. :-) Ale przecież o to chodzi, prawda? :-)

Sami przyznajcie, trzeba mieć bowiem w sobie niesamowitą dawkę dobrej energii i humoru, by wdziać na głowę jeden z tych zabawnych kąpielowych czepków: świnkę, żabkę, krówkę, diabełka, kaczuszkę, albo nawet rekinka. :-) To co, jakiego zwierzaka w sobie obudzicie tego lata? :-)Gwarantuję Wam, że frajdy będzie co nie miara! :-) Jeśli tylko odważycie się na taki humorystyczny, pływacki czepek, jestem pewien, że w jednej chwili staniecie się Gwiazdami turnusu. Nie wierzycie? Koniecznie to w takim razie sprawdźcie! :-) Dzięki takim gadżetom jak te zabawne, kąpielowe czepki wakacyjny wypoczynek może obfitować w wiele wesołych wydarzeń, które na długo pozostaną w Waszej pamięci i towarzyszących Wam wczasowiczów.

Dobrej zabawy! :-) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz